TwitterFacebook

 

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterimize Yazın

Hasan YILMAZ tarafından 15 Kasım 2015 Pazar günü yazıldı
Selamün aleykum ben hasan yılmaz samsun vezirköprülüyüm istanbulda yaşıyorum sizin köyde askerlik arkadaşım var ismi M.ALİ KUZEY kendisine ulaşmak istiyorum kendisi imamlık yapıyordu bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür eder hayırlı günler dilerim Gsm 0535 789 84 03
Yönetici Cevabı : aslm. en kısa sürede kendisine ulaşılacak ve sizinle görüşmesi saglanacaktır. hayırlı günler dileriz
Emin AKARSLAN tarafından 22 Ocak 2015 Perşembe günü yazıldı
Sizden, hayra çağıran, iyiliği emreden ve kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır. (Âl-i İmrân Suresi, 104) Ebu Musadan (şöyle demiştir): Peygamber (S.A.V): "Mümin ile mümin (birbirine karşı) duvar gibidir, birbirini sımsıkı tutarlar" buyurdu da bunu söylerken parmaklarını birbirine geçirip sımsıkı kilitledi. (Sahih-i Buhari syf.569) İşte dernek kurmaya bu hakikatle ve halisane niyetle yola çıkılmalıdır. Aksi takdir de başarılı ve topluma hayırlı olmak mümkün değildir. Değerli Büyüklerim sizin de bildiğiniz gibi gerek köyümüzde gerekse Tokatımızda nahoş olmayan ve ahlaki çöküntülere sebebiyet veren çok hal vardır. Bunlardan bir tanesi; İnsanlarımız artık eskisi gibi namusuyla, gönlüyle, mertliğiyle ve iyliği ile değil üzerindeki elbise, cebindeki para ve altındaki arabası ile değer görmektedir. Haşa Maddeye tapan bir toplum oluşmakta ve bunun iman ve tevekkül duvarını yıkmakta insanları yanlış itikat ile Allah Muhafaza gayri müslim kalıbına doğru itmekte olduğu görülmektedir. Ayrıca Tokatımızda şehrin neredeyse yarısı Akbelenli iken hala istenilen birlikteliğin sağlanarak Tokata Belediye Başkan adayı bile çıkartabilmiş değiliz. Köyümüz ile ilgili; Köyümüzün barajının su kapasitesi yarı yarıya düştüğü, köy yolunun dar ve kazalara sebebiyet verecek halde olduğu, yayla yolunun baraj temizliğinden çıkarılabilecek kum ile daha mükemmel hale getirilebileceği, Köyümüz arazi mahsüllerinin rahat ve karlı satılabilmesi için hala bir pazar arayışı içine girilmemesi ve bütün bu eksikliklerle ilgili hiç bir resmi kuruma müracaatta bulunulmaması gibi bir çok ivedilikle atılması gereken adımın olduğu ben denizin acizane görüşleridir. Derneğimizin, hayırların fethine şerlerin define vesile olmasını cenabı ALLAH tan niyaz eder. HAK TEALA dan şevkinizi ve imanınızı artıracak muvaffakiyetler ve hayra vesile olma noktasında muzaffer olmanızı dilerim. ALLAH a emanet olun. Ayanoğlu Emin
neslihan karataş tarafından 10 Aralık 2014 Çarşamba günü yazıldı
Tesadüfen internetten buldum sitenizi. Çok mutlu oldum. Ben kimmiyim? 1994 Ocak tarihinden 1995 Eylül tarihine kadar köyünüzde ebe olarak çalışan Neslihan ebeyim. Hatırlayan olur mu bilmem ama benim ilk görev yerim olması ve bir çok iyi yada kötü şey yaşamış olmamdan dolayı çoğu şeyi hatırlıyorum. Herkese selam olsun. Bayyyyyy.
Yönetici Cevabı : Merhaba Neslihan Hanım. Derneğimiz sitesini ziyaret ettiğiniz ve köyümüzü unutmadığınız için tskr ederim. Ben o tarihlerde Erzurum Atatürk üniversitesinde görev yaptığım için tanımıyorum ama köyde tanıyanlar muhakkak vardır. İnşallah köye ziyaret için gelirseniz, konuk etmekten mutluluk duyarız. Yrd.Doç.Dr. İbrahim AYKUN Dernek Başkanı
Mehmet Ali Aykun tarafından 31 Temmuz 2014 Perşembe günü yazıldı
Dernek çalışmalarında başarılar dilerim üye olmak isterim Hakim Mehmet Ali Aykun
Yönetici Cevabı : Akbelenlileri bir araya getirmek için çıktığımız bu yolda verdiğiniz bu destek bizleri çok memnun etti. Üuelik işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmek isteriz. slm ve saygılarımızla
cihangir topal tarafından 27 Temmuz 2014 Pazar günü yazıldı
cihangir topal( arh+)(551 2184347) Site çok güzel olmuş.Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
mahmut güngör tarafından 17 Nisan 2014 Perşembe günü yazıldı
köyümüzde yaşamışve vefat etmiş bay ve bayan büyüklerimizden oluşan fotograf albümü oluşturulması ve isimlerinin alt kısımlara, dogummve ölüm tarihlerinin,köyde hangi aileden olduklarının belirtilmesi sonucu güzel hatıra albümü ortaya çıkabilir. çalışma yapılmasını rice ederim.
mahmut güngör tarafından 16 Nisan 2014 Çarşamba günü yazıldı
Köyümüz halkından Eski muhtarımız olan Hüseyin Güvenin eşi hamide ablamızın vefatı bizleri derinden üzmüştür.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.ailesine ve yakınlarına başsağlıgı dilerim.
mahmut güngör tarafından 16 Nisan 2014 Çarşamba günü yazıldı
öncelikle dernek sitemiizn oluşumunda emegi geçen kardeşimize teşekkür ederim.sitemiizn daha güzel geliştirilerek akbelen halkına yardımcı olacagından eminim.genç kardeşlerimizin tanışmalarına katkı sunmak için sohbet linki açılmasını talep ederim.saygılar sunarım.
murat karakoc tarafından 10 Nisan 2014 Perşembe günü yazıldı
Çok muhterem büyümüz Rasim ERGÜN amcamıza Yüce Allahtan Rahmet niyaz eder Kabri nur mekanı cennet bahçelerinden bir bahçe olmasını diler. yakınlarına baş saglıgı dilerim.
MEHMET AYKUN tarafından 6 Nisan 2014 Pazar günü yazıldı
Site çok güzel olmuş.Tüm emeği geçenlere teşekkürler.Fotoğrafların kime ait olduğunu yazma şansınız var mı acaba?
murat karakoc tarafından 6 Nisan 2014 Pazar günü yazıldı
sayın site yöneticisi kardeşim bir istek olarakda haftalık köy içinden köy çevresinden yeni videolar yüklenirse çok iyi olur kanatindeyim. dışardaki insanlar içinde özlem azalır hemde yeni yetişen nesiller köyü daha yakından tanımış olur. başka köylerin dernek sayfalarında böyle uygulamalar var . iyi olur diye düşünüyorum kolay gelsin .
murat karakoc tarafından 6 Nisan 2014 Pazar günü yazıldı
COK MERAK EDİYORUM ANKETE KATILIPDA KÖTÜ DİYEN ARKADAŞLARI. AMA MALESEF İKİ SATIR YAZI YAZIPTA NEDEN KÖTÜ BULDUKLARINI belirtmiyorlar. fikir ve önerilerini de yazmamışlar bence siteden çok art niyetlerini ortaya koymuşlar dernekcilik birlik beraberlik yardımlaşma ve dayanışma işidir. yazında görelim eksik ve olumsuz yönlerini eleştirmek kolaydır her zaman önemli olan olumlu ve güzel yapıcı fikir ve öneriler sunmaktır.
Bu sayfa 8722 kez incelendi 14 Mart 2012 Çarşamba
 

Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
98 kişi tarafından oylandı.
Mart 2023
PztSalÇarPerCumCmtPaz
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Tokat Akbelenliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2023
Her hakkı saklıdır. Sitedeki içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Sitedeki içeriklerin eklenmesi ve yönetimi dernek yönetimi tarafından yapılmaktadır.
Sorularınız için tıklayın